قند ایران اسلامی دانشگاه دانشجویان خبر

قند: ایران اسلامی دانشگاه دانشجویان خبر دانشگاه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اسلحه‌هایی جهت شلیک خوش حالی بخش ، کی‌روش خوشبخت‌ترین سرمربی ایران

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران درحالی خود را جهت حضور در جام‌جهانی آماده می‌کند که حضور پنج بازیکن شاغل در تیم‌های خارجی کی‌روش را به خوشبخت‌ترین مربی تبدیل

اسلحه‌هایی جهت شلیک خوش حالی بخش ، کی‌روش خوشبخت‌ترین سرمربی ایران

کی روش خوشبخت ترین سرمربی ایران/ اسلحه هایی جهت شلیک خوش حالی بخش

عبارات مهم : ایران

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران درحالی خود را جهت حضور در جام جهانی آماده می کند که حضور پنج بازیکن شاغل در تیم های خارجی کی روش را به خوشبخت ترین مربی تبدیل کرده است.

کمتر از یک ماه به شروع رقابتهای جام جهانی باقی است و تیم ملی کشور عزیزمان ایران نیز مانند دیگر تیم هایی که در این مسابقه های حضور دارند مراحل آماده سازی را طی می کند. کارلوس کی روش جهت دومین دوره پی در پی با تیم ملی کشور عزیزمان ایران به جام جهانی می رود تا در تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران نخستین سرمربی باشد که جهت دومین بار در جام جهانی روی نیمکت تیم ملی می نشیند.

اسلحه‌هایی جهت شلیک خوش حالی بخش ، کی‌روش خوشبخت‌ترین سرمربی ایران

اما باید کی روش را خوشبخت ترین سرمربی تیم ملی در تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران هم دانست. آیا که او قرار است از یکسری مهاجم در جام جهانی سود ببرد که هر کدام ارزش از ستاره های لیگ های اروپایی هستند. از علیرضا جهانبخش گرفته تا کریم انصاریفرد، کاوه رضایی، رضا قوچان نژاد، سردار آزمون و حتی مهدی طارمی که از ستاره های لیگ قطر است.

در این مقال پرونده مهاجمانی که قرار است جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران در روسیه به میدان بروند را بررسی می کنیم تا میزان خوشبختی کارلوس کی روش بابت استفاده از این نیروها مشخص شود.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران درحالی خود را جهت حضور در جام‌جهانی آماده می‌کند که حضور پنج بازیکن شاغل در تیم‌های خارجی کی‌روش را به خوشبخت‌ترین مربی تبدیل

علیرضا جهانبخش؛ عالی ترین بازیکن هلند

بی تردید باید علیرضا جهانبخش را عالی ترین مهاجم حال حاضر فوتبال کشور عزیزمان ایران دانست. وی فصلی بسیار موفق را در لیگ معتبر هلند سپری کرد و حالا با پیشنهادات رنگارنگی از لیگ های اروپایی مواجه هست. آقای گلی در لیگ برتر هلند تنها یکی از افتخاراتی است که جهانبخش در این فصل به دست آورد.

مهاجم قزوینی تیم ملی فوتبال کشورمان در این فصل موفق شد با ۲۱ گل زده از همه مهاجمان شاغل در لیگ هلند پیشی بگیرد و با شایستگی عنوان عالی ترین گلزن فصل هلند را به دست آورد.

گلزنی تنها هنر جهانبخش در هلند نبود و این مهاجم ۲۴ ساله در گلسازی هم هنر خود را به نمایش گذاشت تا با ۱۲ پاس گل سومین گلساز برتر لیگ برتر هلند باشد. عالی ترین گلساز فوتبال هلند «حکیم زباش» مهاجم ملی پوش و مراکشی تیم آژاکس با ۱۵ پاس گل بود و جهانبخش تنها ۳ پاس گل کمتر از او ارسال کرده است.

اسلحه‌هایی جهت شلیک خوش حالی بخش ، کی‌روش خوشبخت‌ترین سرمربی ایران

جهانبخش که با ۶۲ شوت در چارچوب عالی ترین آمار ضربه زنی در بین مهاجمان لیگ هلند را هم به خود تخصیص داده شده است داده، با نمره ۸/۲ عنوان عالی ترین بازیکن در لیگ هلند را هم به خود تخصیص داده شده است داد تا یکی از کاندیداهای عنوان مرد سال هلند هم باشد.

کریم انصاری فرد؛ دومین گلزن لیگ یونان

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران درحالی خود را جهت حضور در جام‌جهانی آماده می‌کند که حضور پنج بازیکن شاغل در تیم‌های خارجی کی‌روش را به خوشبخت‌ترین مربی تبدیل

جهانبخش می تواند یکی از مهم ترین گزینه های خط حمله تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی باشد و در کنار او مهاجمان توانمندی حضور دارند که شانس حضور در ترکیب تیم ملی به آنها تعلق می گیرد. از جمله کریم انصاریفرد که وی نیز فصلی موفق را در لیگ یونان پشت سر گذاشت. انصاریفرد با زدن ۱۷ گل در لیگ یونان بعد از «الکساندر پریویچ» مهاجم صربستانی تیم «پائوک» که با ۱۹ گل آقای گل این مسابقه های شد، دومین گلزن برتر لیگ یونان شد تا وی نیز با این آمار شانس خوبی جهت قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی در جام جهانی داشته باشد.

انصاریفرد در مجموع ۲۵ بار جهت تیم «المپیا کو» به میدان رفت با ۱۷ گل زده و یک پاس گل عملکردی مطلوب از خود به جای گذاشت. مهاجم ۱۸۶ سانتی متری تیم ملی کشورمان در مسابقه های انتخابی جام جهانی هم ۳ بار با پیراهن تیم ملی به میدان رفت و با یک گل و ۲ پاس گل نشان داد در تیم ملی هم می توان روی هنر گلزنی او حساب کرد.

اسلحه‌هایی جهت شلیک خوش حالی بخش ، کی‌روش خوشبخت‌ترین سرمربی ایران

رضا قوچان نژاد؛ با تجربه گلزنی در جام جهانی

مهاجم ۳۰ ساله تیم ملی کشور عزیزمان ایران که دومین جام جهانی اش را تجربه می کند هرچند کمتر از فصل قبل خودش و این فصل جهانبخش در لیگ هلند گلزنی کرده هست، ولی او نیز آماری قابل قبول در لیگ معتبر هلند از خود به جای گذاشته تا حداقل عالی ترین گلزن تیم «هیرنفین» باشد.

قوچان نژاد در این فصل ۳۵ بار جهت تیمش بازی کرد و ۹ بار موفق به گلزنی شد و ۲ بار هم پاس گل داد تا مهاجمی موفق در این تیم هلندی باشد. قوچان نژاد که زشت تک گل تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی گذشته هم هست، در مسابقه های مقدماتی جام جهانی نیز در ۷ بازی جهت تیم ملی به میدان رفت و یکبار هم در این مسابقه های گل زد. قوچان نژاد از باتجربه ترین مهاجمان فوتبال کشور عزیزمان ایران است و کی روش هم علاقه خاصی به سبک بازی او دارد و این ها باعث می شود تا شانس زیادی جهت قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی داشته باشد.

سردار آزمون؛ متخصص گل زدن با پیراهن تیم ملی

شاید این مهاجم جوان که از او بعنوان علی دایی آینده فوتبال کشور عزیزمان ایران یاد می شود فصل موفقی را با روبین کازان در لیگ برتر روسیه سپری نکرد، ولی باز هم عالی ترین گلزن این فصل تیمش هست. گلزنی های مکرر وی با پیراهن تیم ملی که تخصص مهم این مهاجم است از او بازیکنی غیر قابل گذشت جهت تیم ملی ساخته هست.

آزمون در دیدارهای مقدماتی جام جهانی ۸ بار با پیراهن تیم ملی به میدان رفت و ۹ بار در این بازی ها گل زد تا آمار زیاد از یک گل جهت هر بازی به نام او ثبت شود.

کاوه رضایی؛ پدیده لیگ بلژیک

مهاجم ۲۶ ساله تیم شارلوای بلژیک را باید پدیده این لیگ دانست. این مهاجم ۱۸۲ سانتی در نخستین تجربه حضورش در لیگ اروپایی عملکردی رویایی داشت و توانست با گلزنی های فراوان چشم ها را به سوی خودش خیره کند. رضایی در این فصل بعد از «تدی چلاویر» مهاجم فرانسوی تیم «کورتریک» و «حمدی الحرباوی» مهاجم تونسی تیم «زولته وارخم» که مشترکا با ۲۲ گل آقای گل این مسابقه های شدند و «آیسان تلین» مهاجم ترک تباری که با ملیت سوئدی در تیم واسلند بورد بازی می کند و با ۱۹ بار موفق به گلزنی شده است هست، با ۱۶ گل زده در رده سوم جدول گلزنان برتر لیگ بلژیک حضور دارد.

مهدی طارمی؛ مهاجم غیر اروپایی

بهترین گلزن آسیایی تیم الغرافه با ۵ گل زده در لیگ ستارگان عملکرد قابل انتظاری نداشته و در آن تورنمنت هم تنها ۵ بار جهت الغرافه گلزنی کرد. ولی طارمی که تنها مهاجم غیر اروپایی در تیم کی روش است باتوجه به سابقه و تجربه اش و همچنین عملکردش در تیم ملی قطعا از مهاجمانی است که کی روش روی او حساب می کند.

طارمی در مسابقه های مقدماتی جام جهانی ۹ بار با پیراهن تیم ملی به میدان رفت و ۵ بار هم در این مسابقه های گل زد تا بعد از آزمون عالی ترین گلزن تیم کی روش در مسابقه های انتخابی جام جهانی باشد.

سخت ترین کار جهت کی روش

قطعا در این میان سخت ترین کار را کارلوس کی روش دارد. گزینش یک و یا در عالی ترین حالت تنها دو بازیکن از بین این همه مهاجم خوب و بین المللی سخت ترین کاری است که کی روش در جام جهانی باید انجام دهد. خوشبختانه کی روش دست روی هر کدام از این مهاجمان بگذارد می توان انتظار درخشش آنها در جام جهانی و رسیدن به دروازه حریفان را داشت.

مهر

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | مسابقه | جام جهانی | مهاجم ملی پوش | علیرضا جهانبخش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz