قند ایران اسلامی دانشگاه دانشجویان خبر

قند: ایران اسلامی دانشگاه دانشجویان خبر دانشگاه

گت بلاگز اخبار اجتماعی نه محسن هاشمی تمایلی دارد شهردار شود و نه اعضا موافقت می‌کنند / یک عضو شورای شهر

در پی اظهار نظرهای متفاوت درباره‌ی شهردار بعدی پایتخت کشور عزیزمان ایران و مطرح شدن اسامی متفاوت در فضای مجازی، یک عضو شورای شهر با رد احتمال رفتن محسن هاشمی به

نه محسن هاشمی تمایلی دارد شهردار شود و نه اعضا موافقت می‌کنند / یک عضو شورای شهر

یک عضو شورای شهر: نه محسن هاشمی تمایلی دارد شهردار شود و نه اعضا موافقت می کنند

عبارات مهم : شهردار

در پی اظهار نظرهای متفاوت راجع به ی شهردار بعدی پایتخت کشور عزیزمان ایران و مطرح شدن اسامی متفاوت در فضای مجازی، یک عضو شورای شهر با رد احتمال رفتن محسن هاشمی به شهرداری گفت: گزینه های احتمالی روز یکشنبه مشخص خواهند شد.

انصاف نیوز نوشت:محمود میرلوحی در تصویر العمل به بعضی گمانه زنی ها مبنی بر رفتن محسن هاشمی به شهرداری، گفت: نه ایشان میل به و خواسته ای جهت حضور در این مسند دارد و نه دوستان ما چنین نظری دارند که با استعفای اعضا موافقت کنند.

این عضو شورای شهر، راجع به ی گزینه های احتمالی شهرداری تهران، گفت: گزینه های احتمالی، انشاالله روز یکشنبه معلوم می شود؛ ما با توافقی که با دوستان در شورا داشتیم، یکشنبه هر عضو شورا پنج نفر را که مدنظر دارد، ارائه می کند و یک لیست کلی به دست می آید، احتمالا در همان جلسه ما به هفت نفری که اعضا به آنها میل به بیشتری دارند خواهیم رسید و آن هفت نفر هم که می آیند گزارش می دهند و مثل دفعه ی قبل در معرض دید و نظر مردم، برنامه هایشان را توضیح می دهند.

نه محسن هاشمی تمایلی دارد شهردار شود و نه اعضا موافقت می‌کنند / یک عضو شورای شهر

وی در تصویر العمل به گمانه زنی ها راجع به ی افراد مختلفی که امکان شهردار شدن دارند، گفت: نمی توان مصداقی آورد؛ چون هنوز ما وارد مصداق نشدیم و قرار است که روز یکشنبه هرنفر 5 نفر را معرفی کند و الان هیچ کس نظرش روی یک نفر مستقر نیست. در حال حاضر صلاح نیست و اعضای شورا هم بنا ندارند که بگویند نظر من این فرد یا آن فرد هست؛ بنا است مسیری که پیش از این توضیح دادم را با هم طی کنیم.

میرلوحی افزود: شانزده شاخصه که قبلا، در مردادماه مورد توافق اعضای شورا قرار گرفت، همان ها تقریبا، به علاوه ی تاکید بیشتری که بر جنبه ی اجرایی کار خواهد شد و همان عناوین و شاخصه ها از جمله اینکه باید تجربه ی مدیریتی کلان وموفق داشته باشد، پاکدست باشد، تیم کاری داشته باشد، قدرت برنامه ریزی بالایی داشته باشد در حوزه ی مدیریت و اقتصاد و فعالیت کلان اقتصادی استراتژیست باشد، ارتباط و تعامل خوبی با قوای متفاوت کشور داشته باشد.

در پی اظهار نظرهای متفاوت درباره‌ی شهردار بعدی پایتخت کشور عزیزمان ایران و مطرح شدن اسامی متفاوت در فضای مجازی، یک عضو شورای شهر با رد احتمال رفتن محسن هاشمی به

وی در پاسخ به اینکه «آیا راجع به ی دلایل مهم استعفای نجفی براق سازیخواهد شد؟»، گفت: مگر دیگر چیزی غیر براق هم داریم؟ من فکر می کنم که افکار عمومی مطلب را آنگونه که بوده و یا نزدیک به آنچه بوده، به خوبی دریافته هست؛ باید دید که آیا در آینده مورد نیاز است که زیاد توضیح داده شود و یا خیر. ولی الان آنچه که من می بینم در مواجهه با دوستان، در سطح شهر و در فضاهای مجازی و رسانه های مختلف، فکر می کنم افکار عمومی دریافتی نزدیک به واقع از عنوان دارد.

میرلوحی در آخر تاکید کرد: بالاخره ما در کشوری کار می کنیم و خدمت می کنیم که همه چیز پشت صحنه و در فضاهای بسته بوده، حالا داریم تا حدودی براق سازی می کنیم. از طرف دیگر هم نباید انتظارات را اینگونه پیش ببریم که حالا منظور ما از براق سازی یعنی صد درصد؛ نه، ولی بالاخره خیلی دربسته و سربسته نباید باشد. بخش هایی از این عنوان هم که گفته شده است هست، کفایت می کند؛ اگر مورد نیاز شد در آینده، یا خود آقای نجفی و یا بخش های دیگر توضیحات بیشتری خواهند داد. حالا، بعضی توییت ها، بعضی نمایندگان و خود ما در صحن اشاراتی به این عنوان کردیم؛ از همان اول که مطرح شد و بخشی می درخواست کردند تنها علت را بیماری بدانند، ما گفتیم که افکار عمومی نمی پذیرد. طبیعی است که دلایل دیگری هم بوده و هست، ولی اینکه هرکدام در این تصمیم و اتفاق و رای شورا و بحث های بعدی چقدر سهم و نقش داشته، چیزهایی است که اگر مورد نیاز شد در آینده توضیح داده خواهد شد.

واژه های کلیدی: شهردار | شهرداری | شورای شهر | محسن هاشمی | محمود میرلوحی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz